lístky

Studentky, studenti, akademičtí pracovníci,
jsme poctěni, že se chystáte na Společný reprezentační ples Filozofické a Pedagogické fakulty. K završení nápadu jít na ples zbývá již jen několik kroků. Letos jsme zapracovali na logistice a vy si můžete lístek pro sebe a své přátele zakoupit z pohody domova. Lístky ke stolu pořídíte za příznivou cenu 250 korun, na stání za 210,-. Pro prvních 400 zájemců připravujeme speciální akci, kdy od počátku předprodeje (1.prosince) bude 200 lístků ke stolu a 200 lístků na stání dostupných za jednotnou cenu 190 korun. Neváhejte tedy! Předprodej zahájíme 1. prosince a přístupný bude od daného data na níže přiloženém odkazu. Vstupenky si po obdržení do mailu můžete vytisknout či stáhnout do chytrého telefonu (jdeme s dobou). Platbu za lístek bude lze provést několika způsoby.
Pro opravdové nedočkavce jsou zde varianty PayPal –  funguje to v podstatě v reálném čase – ze svého bankovního účtu přesunete potřebný obnos na náš účet a obratem vám do mailu přijde vizuálně vyvedená vstupenka s originálními kontrolními prvky. Dále je tu platba kartou - zadáte identifikační údaje z platební karty, na mobilní telefon vám přijde kontrolní kód, jehož zadáním platbu dokončíte, obratem vám v mailu přistane vstupenka na ples. Pro klasiky máme formu platby z účtu na účet – zadáte potřebné údaje – mailem vám dorazí specifikace platby – tu u své banky provedete a do dvou dní od odeslání částky by mělo dojít ke spárování platby s vaším požadavkem na lístky. Dále probíhá vše obdobně – do mailu vám dorazí lístek.
Dotazy můžete směrovat na e-mailovou adresu uvedenou v zápatí předprodejního systému. Pokud si skutečně nebudete vědět rady, ozvěte se přímo nám na Studentskou radu (sr@ff.cuni.cz).

pro nákup pokračujte na stránky ticketon.cz

Pan Vajíčko je animovaná postavička, která za komunismu oddělovala v Československé televizi reklamy od ostatních pořadů a také jednotlivé reklamy od sebe.