program

Nic není dále od pravdy než tvrzení, že se lidé v době normalizace neuměli bavit. Takzvané pořady z konzervy dodnes vytahují peoplemetry do závratných výšin. Pravda, v tento slavnostní večer roku 2015 žel bohu nemůžeme pozvat Vladimíra Menšíka ani Šimka s Grosmannem, ale zábava rozhodně bude. Čestný pionýrský!
Na tom, aby mělo plesové dění řádnou úroveň a dostálo požadavkům socialistického člověka (tedy poučit, pobavit a něco si odnést), usilovně pracujeme. Věříme, že závazku, který jsme si vytýčili dosáhneme, ba ho i překonáme.
Z rurální Třeště pochází hlavní orchestr večera. ZatrestBand se na své webové prezentaci chlubí následujícím textem. My toto těleso dobře známe a víme, že vůbec nepřehánějí. Ostatně 26.února budete moci kvality ZatrestBandu posoudit sami.

Za 
Za renesanci velkých orchestrů nejen při gala večerech. Za lepší aranžmá jak v notách, tak v dramaturgii i výrazu. Za dlouhý čas, co je Zatrestband na světě už ví, kudy vede cesta k radosti.

Trest
V Třešti je Zatrestband doma. Na Vysočině, kde je dobře muzice, betlémům, divadlu a zejména zdejší Tančírně Třešť. V tomto známém projektu je Ztb kmenovým orchestrem. Jde o scénu, kam za zábavou přijíždějí tancechtiví, a nejen oni, z celé republiky.

Band
Klasicky posazený swingový orchestr, od kterého nelze očekávat pouze swing. Jde o 25 odhodlaných bavit Vás na lodi, na vodě, v parku, na ostrově, v bazénu, na střeše... ...je jedno kde. Důležité je koho bavit a proč. Nejraději Vás a pro radost.

Baviči s velkým B

Céčka byly plastové výlisky ve tvaru písmena C, původně vyráběná jako součásti závěsů do oken a dveří, v 80. letech 20. století stala u československých dětí a dorostenců, zvaných také Husákovy děti, cenným sběratelským artiklem.